Групи аналізів

Гонорея (Neisserria gonorrhoeae), ПЛР, якісно

Ціна: 215.00 грн
Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Визначення гонореї (Neisserria gonorrhoeae) методом ПЛР – це діагностичний тест, що базується на методі полімеразної ланцюгової реакції. За допомогою цього аналізу можна визначити наявність ДНК бактерії Neisserria gonorrhoeae в зразку матеріалу.

Гонорея – це запальне захворювання слизової оболонки урогенітальних шляхів, що викликається бактерією виду Neisseria gonorhoeae. При загостренні процесу інфекція може поширюватись на слизову кон’юктиви, носоглотки та кінцеві відділи товстого кишківника. Передається збудник гонореї статевим шляхом, а також від матері до плода під час вагітності та пологів.


Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність в досліджуваному зразку ДНК Neisseria gonorhoeae.
 


Коли призначають?

Даний аналіз призначають при підозрі на гонорею, як в гострій, так і в хронічні формах, для профілактики даного захворювання, при плануванні вагітності та для контролю ефективності медикаментозного лікування.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити як з профілактичною, так і з діагностичною метою, жінками при плануванні вагітності разом із аналізами на інші TORCH-інфекції, в комплексі дешевше.
 Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку