Мікоплазма (Micoplasma hominis), ПЛР, якісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Визначення мікоплазми (Mycoplasma hominis) методом ПЛР – це діагностичний тест, що базується на методі полімеразної ланцюгової реакції. За допомогою цього аналізу можна визначити наявність ДНК бактерії Mycoplasma hominis в зразку матеріалу.

Mycoplasma hominis – це умовно-патогенна бактерія, яка при деяких умовах може виникати інфекції нирок та сечовидільних шляхів.

Мікоплазмоз – одне з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке передається статевим шляхом. Серед дорослих передається статевим шляхом, дітям передається під час пологів від інфікованої матері, можливий також шлях передачі через предмети побуту. Інкубаційний період складає 3-5 тижнів. Симптоматика зазвичай неспецифічна або взагалі відсутня. При зниженні імунітету Mycoplasma hominis може бути причиною запальних захворювань органів малого тазу таких як:

  • негонококовий уретрит;
  • хронічних простатит;
  • орхоепідидиміт;
  • ендометрит;
  • аднексит;
  • цистит.

Особливо небезпечним дане захворювання може бути для вагітних, адже може викликати передчасне переривання вагітності, внутрішньоутробне інфікування плода, менінгіт та сепсис новонародженого.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність в організмі ДНК Mycoplasma hominis.

Коли призначають?

Даний діагностичний тест призначають для визначення етіології хронічного запального інфекційного процесу сечостатевої системи, при плануванні вагітності, для діагностики запальних захворювань сечостатевих шляхів, циститів та уретритів.

 

Рекомендації

Даний лабораторний аналіз рекомендується проводити з профілактичною метою жінкам, що планують вагітність в комплексі з іншими тестами на TORCH-інфекції, та хворим з підозрою на запальні захворювання урогенітального тракту, циститу чи уретриту.

235 грнЦіна у відділенні
212 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку