Трихомонада, ПЛР якісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Визначення трихомонади (Trichomonas vaginalis) методом ПЛР – це діагностичний тест, що базується на методі полімеразної ланцюгової реакції. За допомогою цього аналізу можна визначити наявність ДНК бактерії Trichomonas vaginalis в зразку матеріалу.

Трихомоніаз – поширене захворювання сечовидільних шляхів, що викликається збудником Trichomonas vaginalis. Для хвороби характерне поширене ураження різних відділів видільної системи, воно часто переходить в хронічний процес. При трихомоніазі частіше розвиваються інші інфекційні захворювання сечовидільних шляхів, наприклад хламідіоз або гонорея.

Відхилення від норми

Позитивний результат тесту означає наявність в організмі людини трихомонади.

Коли призначають?

Даний аналіз призначають при підозрі на трихомоніаз, як в гострій, так і в хронічні формах, для профілактики даного захворювання, при плануванні вагітності та для контролю ефективності медикаментозного лікування.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити як з профілактичною, так і з діагностичною метою, жінками при плануванні вагітності разом із аналізами на інші TORCH-інфекції, в комплексі дешевше.

235 грнЦіна у відділенні
212 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку