Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum), ПЛР якісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділеннях по вул. Героїв УПА, 71 (у порядку живої черги або запис на сайті) та по вул. Некрасова, 35В (запис за телефоном +380670001432).

Визначення

Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum), ПЛР якісно – це високоточний метод діагностики виду бактерії уреаплазми, збудника уреаплазмозу.

Уреаплазмоз - поширене інфекційне захворювання, яке передається статевим шляхом. Діти заражаються від матері під час пологів. Безсимптомне носійство уреаплазми зустрічається у 70% чоловіків та жінок. Даний вид бактерій є умовнопатогенним, що в свою чергу говорить про те, що в нормі у невеликій кількості складає нормальну мікрофлору, проте в надмірній кількості викликає захворювання. Симптомами уреаплазмозу є:

  • уретрит;
  • цистит;  
  • епідидиміт у чоловіків;
  • ендоцервіцит та аднексит у жінок.

У вагітних уреаплазмоз може спричиняти:

  • безпліддя;
  • запальні захворювання сечостатевої системи;  
  • передчасні пологи;
  • внутрішньоутробну інфекцію;
  • мертвонародження.
Відхилення від норми

Відхиленням від норми вважається позитивний результат.

Коли призначають?

Визначення виду Ureaplasma urealiticum використовується при підозрі на уреаплазмоз, для диференційної діагностики урогенітальних інфекцій, ідентифікацій збудника уретриту, а також для виявлення безсимптомного носійства.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати при плануванні вагітності, задля запобігання небажаних наслідків та особливо раннього переривання вагітності в комплексі з іншими аналізами на TORCH-інфекції.

235 грнЦіна у відділенні
212 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку