Групи аналізів

Онкомаркер молочної залози (СА 15-3)

Ціна: 230.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Онкомаркер молочної залози (СА 15-3) - білок глікопротеїн, який використовується для моніторингу перебігу та ефективності лікування раку молочної залози.


Відхилення від норми

Підвищення рівня СА 15-3 характерне для: карциноми молочної залози, бронхогенної карциноми, раку шлунка, печінки та підшлункової залози, раку яєчників, ендометрію, матки. А також для доброякісних захворювань молочної залози, цирозу печінки, гепатитів, аутоімунних захворювань. Трапляється фізіологічне підвищення у ІІІ триместрі вагітності.


Коли призначають?

Визначення рівня СА 15-3 використовується для моніторингу перебігу захворювання, попередження рецидивів та метастазування, оцінки ефективності лікування карциноми молочної залози, а також для дифдіагностики з доброякісною мастопатією.


Рекомендації

Для більшої чутливості дане дослідження рекомендовано використовувати разом з визначенням рівня РЕА.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку