Онкомаркер - протеїн S 100 (маркер меланоми, маркер ураження ЦНС) (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Онкомаркер - протеїн S 100 (маркер меланоми, маркер ураження ЦНС) – це білок, що виконує низку важливих функцій в організмі людини. За нормальних умов він підтримує ріст і диференціацію клітин, копіювання генетичного матеріалу, секрецію і метаболізм інших білків та скорочення м’язів. Через свою властивість до регуляції клітинного циклу і апоптозу, при порушеннях в своїй роботі спричиняють стрімкий розвиток злоякісних новоутворень.

Відхилення від норми


Підвищення онкомаркеру S 100 спостерігається при розвитку злоякісних новоутворень (меланом різної локалізації, раку молочної, підшлункової залоз, шлунку, сечового міхура, легень, яйників та простати), захворюваннях серця, головного мозку, запальних та автоімунних захворюваннях.

Рівень онкомаркеру S 100 знижується при важкій серцевій недостатності та ефективному лікуванні злоякісних новоутворень.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики меланоми та інших злоякісних новоутворень, черепно-мозкових травм, асфіксії новонародженого, хвороби Альцгеймера, серцевої недостатності, гострої ішемії, автоімунних захворювань.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується призначати в комплексі з іншими онкомаркерами для точнішої діагностики.
 

1510 грнЦіна у відділенні
1359 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку