Групи аналізів

Онкомаркер СА 15-3 (молочної залози)

Ціна: 230.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Онкомаркер СА 15-3 (молочної залози) - білок глікопротеїн, який використовується для моніторингу перебігу та ефективності лікування раку молочної залози.


Відхилення від норми

Підвищення рівня СА 15-3 характерне для: карциноми молочної залози, бронхогенної карциноми, раку шлунка, печінки та підшлункової залози, раку яєчників, ендометрію, матки. А також для доброякісних захворювань молочної залози, цирозу печінки, гепатитів, аутоімунних захворювань. Трапляється фізіологічне підвищення у ІІІ триместрі вагітності.


Коли призначають?

Визначення рівня СА 15-3 використовується для моніторингу перебігу захворювання, попередження рецидивів та метастазування, оцінки ефективності лікування карциноми молочної залози, а також для дифдіагностики з доброякісною мастопатією.


Рекомендації

Для більшої чутливості дане дослідження рекомендовано використовувати разом з визначенням рівня РЕА.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

ОНЛАЙН ЗАПИС НА будь-які АНАЛІЗИ* 

*доступний не у всіх відділеннях
----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку