Онкомаркер СА-242 (ШКТ).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Онкомаркер СА-242 (ШКТ) – це антиген-глікопротеїн, що продукується епітеліальними клітинами органів шлунково-кишкового тракту у відповідь на розвиток онкологічних процесів травної системи. 

Є діагностичним маркером раку підшлункової залози, товстого кишківника, прямої кишки.

Відхилення від норми

Підвищення онкомаркеру СА-242 може свідчити про розвиток раку підшлункової, прямої кишки, шлунку. Незначне підвищення спостерігається при доброякісних новоутвореннях шлунково-кишкового тракту.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики пацієнтів з підозрою на рак підшлункової, прямої кишки, шлунку; для моніторингу перебігу лікування та контролю метастазування і рецедивів.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується для моніторингу та профілактики розвитку пухлин органів шлунково-кишкового тракту (підшлункової, прямої кишки, шлунку) в комплексі з іншими онкомаркерами.

560 грнЦіна у відділенні
504 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку