Онкомаркер СА 72-4 (ШКТ, яєчники).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Онкомаркер СА 72-4 - високомолекулярний муциноподібний глікопротеїн, який синтезується в багатьох тканинах плода, тож в нормі практично відсутній в дорослому організмі. Збільшення синтезу СА 72-4 пов’язане з раком шлунку та муцинозним раком яєчників.

Відхилення від норми

Підвищений рівень даного показника при раку шлунку, муцинозному раку яєчників, метастазуванні раку шлунку, пухлинах інших локалізацій, захворюваннях печінки, запальних захворюваннях ШКТ.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для диференційної діагностики новоутворів яєчників, для контролю перебігу та поширення раку шлунку, а також муцинозного раку яєчників.

Рекомендації

Діагностична цінність СА 72-4 зростає при одночасному вимірі концентрації РЕА , а в поєднанні з СА 125 він використовується для диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних пухлин яєчників.     

450 грнЦіна у відділенні
405 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку