Групи аналізів

Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА)

Ціна: 220.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Раково-ембріональний антиген (РЕА) - онкофетальний білок, який утворюється в значній кількості у період внутрішньоутробного розвитку. В дорослому організмі онкофетальні білки продукуються пухлинними клітинами, що в свою чергу дає змогу діагностувати онкологічний процес. Проте підвищення рівня РЕА притаманне не лише для онкологічних захврювань.


Відхилення від норми

Високий рівень РЕА свідчить про: колоректальні карциноми, рак шлунку, легень, печінки, підшлункової та молочної залози, пухлини простати та яєчників. Підвищення рівня можливо у курців, а також при цирозі печінки, хронічному гепатиті, панкреатиті, муковісцидозі, туберкульозі, пневмонії, нирковій недостатності та аутоімунних захворюваннях.  

 


Коли призначають?

Визначення рівня РЕА використовується для контролю за перебігом захворювання, ефективністю лікування,  а також для виявлення рецидивів та метастазування колоректального раку, пухлин молочної залози, легень, шлунку та ін. Даний аналіз не є специфічним, тому може слугувати в якості додаткового обстеження.


Рекомендації

Не є специфічним аналізом, саме тому його важливо здавати, як додатковий метод обстеження.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку