Дитячі кабінети
table
Жоден наш маленький пацієнт не йде з відділення з пустими руками – окрім кольорового веселого пластиря, яким заклеюють місце забору та який завжди піднімає діткам настрій – кожен малюк може отримує унікальні авторські наклейки з мультяшними тваринками, може посидіти у дитячому куточку, розмалювати цікаві розмальовки, написати крейдою на дошці улюблене слово, погратись забавками! З дозволу батьків, пригощаємо діток цукерками! Ну і для кожного пацієнта завжди доступна чиста джерельна водичка!
   Забір крові у кабінетах «МеДіС» здійснюється досвідченими медичними сестрами з дотриманням усіх правил асептики та антисептики та за допомогою сучасних технологій – замість шприца, можна застосувати вакутайнер – така собі цікава голкопробірка, яка сама «тягне» кров з вени!!! Чи це не диво для малят? Візити у дитячі кабінети «МеДіС» навчать Ваших діток, що аналізи – це не боляче, а навіть весело та приємно! І коли малята виростуть, то із задоволенням дбатимуть про своє здоров’я!
    Мережа Діагностичного центру «МеДіС» є найбільшою у Львівській області і налічує 57 відділень (15 у м. Львів та 42 у містах області). У кожному з наших відділень Ви можете здати аналіз крові дітям від 3-ох років. Але що ж робити, коли мова йде про немовлят? Спеціально для наших найменших пацієнтів та їхніх турботливих батьків у мережі лабораторії «МеДіС» працюють дитячих кабінетів, які спеціально обладнані для прийому маленьких діток віком до 2-ох років.

Правила поради для батьків
які планують здавати аналізи дітям

 • Спокій матері
  Маленька дитина дуже гостро відчуває настрій матері, тому основна вимога до мам - зберігати повний спокій і не нервувати
 • Відпочинок та тепло
  У момент забору крові ручки немовляти обов'язково повинні бути теплими.
 • Харчування перед аналізами
  Більшість аналізів здаються вранці натщесерце, до 10-11 години ранку.
 • А якщо ліки або процедури?
  Кров не здають після рентгенологічного дослідження, УЗД, масажу, виконання фізіопроцедур.
advice

Спокій матері

Маленька дитина дуже гостро відчуває настрій матері, тому основна вимога до мам - зберігати повний спокій і не нервувати. Говоріть з дитиною спокійно і ласкаво, навіть якщо малюк не усе зрозуміє, він побачить, що все, що відбувається, є нормальним і безпечним. Можна взяти улюблену іграшку дитини, книжечку, щоб її відволікати від процедури. Звичайно, коли проводиться така відповідальна процедура, як забір крові з вени, новонароджених потрібно тримати на руках. Якщо дитина відчуває тепло і захист своєї матері, вона рефлекторно заспокоюється навіть в незнайомій обстановці.

Відпочинок та тепло

Виїжджайте з дому заздалегідь, щоб не бігти, залиште час в запасі на те, щоб 10-15 хвилин дитина могла відпочити і спокійно посидіти на місці. У момент забору крові ручки немовляти обов'язково повинні бути теплими. Якщо ви прийшли з холодної вулиці або не так вже тепло в приміщенні, дитину потрібно зігріти. Це обов'язкова і дуже важлива умова, бо від цього залежить кількість крові, яку буде отримано медпрацівником.

Харчування перед аналізами

Більшість аналізів здаються вранці натщесерце, до 10-11 години ранку. Чим раніше Ви поїдете з малюком в лабораторію, тим швидше малюк зможе поїсти, а значить, дитині буде простіше. Немовлят до півроку-року зазвичай не обмежують в їжі, оскільки немовля не може довго без неї обходитися, тому такого малюка можна погодувати вранці перед здачею крові. Дитині можна дати: • 10-15 г їжі (грудне молоко або молочна суміш, булочка або хліб,) • 25-60 мл рідини (теплий чай) в залежності від віку і бажання дитини (рекомендована кількість: 25-50 мл до 1 року, 50-60 мл від 1 року до 2 років). Зазначена кількість їжі і рідини не робить істотного впливу на об'єм циркулюючої крові і її хімічний склад. Але дитину у віці 1-2 років бажано залишити без сніданку. Показники крові приходять в середньо-повсякденну норму до ранку, після нічного сну. Дітям старшим 1 року за один-два дні до дослідження крові постарайтеся виключити з раціону "важкі" продукти і страви - жирну і смажену їжу. А безпосередньо перед узяттям крові, незалежно від того, виконується забір з пальця або вени, дитину не можна поїти нічим, окрім негазованої води (ніяких соків, чаю, молока, кефіру), і абсолютно нічим не можна годувати. ! Якщо їхати в лабораторію далеко або довго добиратися назад, - візьміть пиття і їжу з собою, щоб погодувати малюка відразу після того, як аналіз буде узятий.

А якщо ліки або процедури?

Так, ліки, які приймають діти, мають значення. Якщо це препарати, від яких не можна відмовитися, краще всього прийняти пігулку вже після забору крові. Обов'язково уточніть це питання з лікарем! Також кров не здають після рентгенологічного дослідження, УЗД, масажу, виконання фізіопроцедур. Після обстежень або процедур, їжі або навантажень може змінюватися рівень глюкози в крові, рівень лейкоцитів і інші показники.