ОНЛАЙН ЗАПИС НА будь-які АНАЛІЗИ
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16, вул. Хімічна, 4 та вул. Чупринки, 20
Генетичний аналіз допоможе визначити схильність людини до спадкових хвороб
Організм людини складається з мільйонів клітин, у більшості з яких міститься повний набір генів. Вони контролюють роботу організму та його ріст і розвиток. Гени визначають такі ознаки людини, як група крові, колір очей, тощо. Основною складовою генів є хімічна речовина — ДНК. Вона несе у собі інформацію щодо схильності людського організму до розвитку тих чи інших спадкових захворювань. Генетичний аналіз дозволяє виявити широкий ряд спадкових патологій ще задовго до появи клінічних симптомів.
Генетичний аналіз — що це таке?
Дослідження такого виду спрямовані на розшифровку інформації, що несе в собі ДНК людини. Найдосвідченіший лікар зможе виявити хворобу та лікувати людину вже коли проявилися симптоми захворювання, а генетика дозволяє діагностувати спадкові захворювання або ж виявити схильність до них. Надзвичайно інформативними в цьому плані є генетичні дослідження. Такий аналіз має свої переваги:
- Максимальна точність і достовірність отриманого результату.
- Матеріалом для аналізу можуть служити будь-які рідини і тканини людини. Для виявлення багатьох захворювань достатньо зразка слини. Навіть в такому випадку лікар отримує величезну кількість інформації щодо схильності до тієї чи іншої хвороби, чи індивідуальних особливостей людини відносно принципів харчування. Також для аналізу часто використовують зішкріб слизової тканини порожнини рота пацієнта та кров.
- Молекулярно-генетичні дослідження дозволяють виявити схильність до остеопорозу, ожиріння, онкологічних хвороб, патологій обміну речовин, гіпертонії, інфаркту міокарда, муковісцидозу, спадкових захворювань печінки, пародонтозу, хвороби Альцгеймера, астми, психічних та інших захворювань, зумовлених генетикою. Також за допомогою такого аналізу можна з’ясувати, чи існує ризик розвитку ускладнень при вагітності і знайти причини невиношування плоду.
- Генетичний аналіз дозволяє звести ризик виникнення складних патологічних станів до мінімуму. Наприклад, якщо в результаті тесту вдалося з’ясувати, що у вас збільшений ризик розвитку конкретного захворювання у майбутньому, наприклад, раку грудей, ви зрозумієте, що варто частіше записуватися на профілактичні обстеження.
- Під час генетичного аналізу можна отримати корисну інформацію щодо особливостей планування вагітності.
- Медичне дослідження такого типу допомагає фахівцям підбирати пацієнтам оптимальну дієту для схуднення або ж таку, яка буде спрямована на покращення обміну речовин, що забезпечить поліпшення загального самопочуття. Генетичний аналіз також дозволяє визначити вид спорту, який найбільше підходить саме вам.
Якісне та швидке виконання генетичного аналізу в Україні гарантує діагностичний центр «МеДіс». Ми надаємо широкий спектр послуг та проконсультуємо вас стосовно доцільності виконання тих чи інших досліджень. Скільки коштує аналіз на генетичні захворювання людини, ви можете дізнатися на нашому сайті. Ціни вказані в прайсі.
Генетичні дослідження — види
У сучасній медицині використовуються різноманітні способи визначення схильності до спадкових захворювань. Найпоширеніші методи: хромосомні каріотипування (цитогенетичні дослідження) і молекулярно-генетичні дослідження.
Цитогенетичні дослідження дозволяють виявити такі патології:
- синдром Дауна,
- синдром Шерешевського-Тернера;
- синдром Тернера, Клайнфельтера та ін.
Молекулярно-генетичні дослідження дозволяють діагностувати великий перелік спадкових патологій ще до появи клінічних ознак:
- муковісцидозу;
- хореї Гентингтона;
- гемоглобінопатії;
- міодистрофії Дюшенна-Беккера;
- нейросенсорної несіндромальної туговухості;
- талассемії;
- фенілкетонурії та ін.
Отримана під час генетичного дослідження інформація надзвичайно корисна, проте пам’ятайте, що виявлені генетичні особливості людського організму не вказують на наявність або відсутність хвороби, а лише інформують про вірогідність її появи.
*робочих днів, не враховуючи дня забору
Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів.
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом.
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?
ОНЛАЙН ЗАПИС НА будь-які АНАЛІЗИ*
*доступний не у всіх відділеннях
----------------------------------
МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку