Фармакогенетика - статини (SLCO1B1) (матеріал: букальний епітелій).

Тривалість виконання: 15 робочих днів
Визначення

Статини – високоефективні препарати, що дозволяють знизити сумарний ризик смертей від різних серцево-судинних причин. Їх призначають пацієнтам з групи високого ризику виникнення серцево-судинних захворювань, у тому числі й пацієнтам похилого віку.

Проте при застосуванні статинів можливий розвиток небажаних лікарських реакцій, таких як безсимптомне підвищення трансаміназної активності; болі в животі; запори; міалгії та міопатії, у тяжких випадках – рабдоміоліз.

Варіабельність фармакологічної відповіді при застосуванні статинів залежить від поліморфізму генів, продукти яких відповідальні за процеси фармакокінетики та фармакодинаміки.

Ген SLCO1B1 кодує поліпептид, що транспортує статини з крові портальної системи в гепатоцити. Люди з цим геном мають підвищений ризик розвитку міопатії при застосуванні статинів.

1215 грнЦіна у відділенні
1094 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку