Спадковий гемохроматоз. Клінічні прояви гепатопатії без виявлення вірусів гепатитів

Тривалість виконання: 8 робочих днів
Визначення

Спадковий гемохроматоз — одне з найпоширеніших генетично зумовлених захворювань. Ген, відповідальний за спадковий гемохроматоз знаходиться на 6 хромосомі. У більшості хворих саме в цьому гені відбуваються мутації, що і спричинює хворобу.  

Спадковий гемохроматоз супроводжується прискореним всмоктування заліза кишківником  і його накопиченням у різних тканинах. Найбільш поширеним проявом є цироз печінки у поєднанні з гіпопітуітаризмом, кардіоміопатією, діабетом, артритом або гіперпігментацією.

Відхилення від норми

Позитивний аналіз HFE дає змогу підтвердити клінічний діагноз гемохроматоз, у тих осіб, у яких симптоми ще не проявилися, або ж коли особа здійснює профілактичний попередній аналіз (якщо відомі випадки захворювання серед членів сім’ї). Досліджувані алелі гена HFE у 80% випадків вказують пацієнтів з гемохроматозом; проте, варто сказати, що негативний результат на наявність мутацій в гені HFE не виключає захворювання на гемохроматоз. 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики первинного спадкового гемохроматозу.   

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати після консультації з лікуючим лікарем.

1180 грнЦіна у відділенні
1062 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку