Еритропоетин.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Еритропоетин – це гормон, що посилює продукцію еритроцитів, червоних кров’яних тілець, що переносять кисень та вуглекислий газ. В основному він утворюється нирками і впродовж усього життя відповідає за утворення кров’яних клітин в червоному кістковому мозку та регуляці. процесів гемопоезу.

Відхилення від норми

Підвищення рівня еритропоетину свідчить про анемію, вторинну поліцитемію спричинену гіпоксією, хронічними захворюваннями легень, фіброзом; про пухлини (здатні виробляти еритропоетин), вагітність, полікістоз нирок, кровотечу.

Зниження вмісту еритропоетину спостерігається при нирковій недостатності, первинних поліцитеміях, інфекційних та онкологічних захворюваннях. 
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики та визначення виду анемій та поліцитемій.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується лікарями людям з анеміями незрозумілого ґенезу, для діагностики еритропоетин-синтезуючих пухлин, диференціації первинних і вторинних поліцитемій.

475 грнЦіна у відділенні
428 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку