Андростендіон (Androstendione).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Андростендіон - попередник статевих гормонів (тестостерону та естрону), який синтезується в наднирниках, яєчках та яєчниках. Приймає участь в статевому дозріванні, відповідає за розвиток чоловічих вторинних статевих ознак. Він є важливим стероїдним гормон жінок при менопаузі. Максимальний рівень андростендіону у жінок припадає на середину менструального циклу, під час вагітності його рівень підвищується.

Відхилення від норми

Підвищений рівень андростендіону при: синдромі полікістозних яєчників, гірсутизмі, синдромі Кушинга, природженій гіперплазії кори наднирників, невиношуванні вагітності, остеопорозі у жінок, стромальному гіпертекозі яєчників, гормонпродукуючих пухлинах яєчників та наднирників.

Знижений при: гіпогонадизмі, первиннній наднирковій недостатності, природженій гіперплазії кори наднирників, серповидноклітинній анемії.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають при: діагностиці та лікуванні гіперандрогенічних станів, порушенні  статевого розвитку та менструального циклу.

Рекомендації

Аналіз використовується в комплексі з іншими дослідженнями для діагностики гіперандрогеній різного генезу та для оцінки ефективності лікування.

350 грнЦіна у відділенні
315 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку