Дигідроепіандостерон-сульфат.

Тривалість виконання: 8 робочих днів
Визначення

Дигідроепіандостерон-сульфат — чоловічий статевий гормон, який зустрічається як у чоловіків, так і у жінок. Він відіграє важливу роль у виробленні тестостерону та естрогену. Також бере участь у розвитку чоловічих статевих ознак у період статевого дозрівання.

Дигідроепіандостерон-сульфат в основному виробляється в надниркових залозах. Вони допомагають контролювати частоту серцевих скорочень, кров’яний тиск та інші функції організму. Менша кількість гормону виробляється в яєчках чоловіків і в яєчниках жінок. 

Відхилення від норми

Підвищення рівня спостерігається при вродженій гіперплазії надниркових залоз, спадкових захворюваннях надниркових залоз, пухлинах надниркової залози, синдромі полікістозних яєчників (СПКЯ). 

Зниження показників свідчить про хворобу Аддісона, гіпопітуїтаризм.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики пухлин надниркових залоз, захворювань яєчок або яєчників, з’ясування причин раннього статевого дозрівання у хлопчиків.
 

400 грнЦіна у відділенні
360 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку