Дигідротестостерон.

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Дигідротестостерон – це речовина, андроген, що виробляється як в чоловіків, так і у жінок, і є метаболітом тестостерону. В чоловіків він впливає на так звані “органи-мішені”: волосяні фолікули, зовнішні статеві органи, скелетні м’язи. У жінок гормон починає активно виділятися в період постменопаузи.

Відхилення від норми

Підвищення дигідротестостерону спостерігається при аденомі простати, гіперплазії простати, гіперандрогенії у жінок, прийомі препаратів тестостерону, вагітності.

Зниження вмісту гормону свідчить про первинний або вторинний гіпогонадизм у чоловіків, дефіцит ферменту 5-альфа-редуктази, затримку статевого розвитку хлопчиків, синдром Моріса, постменопаузу в жінок.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики доброякісних та злоякісних пухлин простати, андрогенної алопеції чоловіків та жінок, синдрому Моріса, вродженого дефіциту 5-альфа-редуктази, моніторингу нормального перебігу постменопаузи.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується лікарями для діагностики гіперандрогеній, для пошуку причини порушення статевого розвитку в хлопчиків, гіперплазії простати, андрогенетичної алопеції.

420 грнЦіна у відділенні
378 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку