Групи аналізів

Адипонектин (виконується у Німеччині)

Ціна: 1670.00 грн
Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Адипонектин – це гормон, що продукується білою жировою тканиною і контролюється  рівнем інсуліну в крові. Він регулює енергетичний гомеостаз, чинить антизапальний і антиатерогенний ефекти, пригнічує функцію моноцитів.

Адипонектин – один з біохімічних маркерів цукрового діабету 2 типу.
 


Відхилення від норми

Підвищення рівня адипонектину свідчить про низький ризик розвитку інсулінорезистентності, інфаркту міокарда, цукрового діабету 2 типу.

Зниження концентрації гормону спостерігається при інсулінорезистентності, ожирінні, підвищеному ризику розвитку цукрового діабету 2 типу та інфаркту міокарда.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для профілактики розвитку цукрового діабету 2 типу, інсулінорезистентності, серцево-судинних захворювань, для контролю лікування цукрового діабету 2 типу, діагностики порушень енергетичного обміну та метаболічного синдрому.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати для профілактики та діагностики цукрового діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань, метаболічного ожиріння.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку