Альдостерон (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Альдостерон – це гормон, що виділяється корою наднирників і регулює вміст натрію та калію в організмі.

Гормон є важливою ланкою в ренін-ангіотензин-альдостероновій системі, яка відповідає за ниркову регуляцію артеріального тиску та концентрації солей натрію та калію.

Відхилення від норми

Підвищення рівня альдостерону спостерігається при первинному альдестеронізмі (пухлинах наднирників), гіперплазії наднирників, вторинному альдостеронізмі.

Зниження концентрації гормону спостерігаєсться при Аддісоновій хворобі, гіпоальдостеронізмі, синдромі Тернера, цукровому діабеті, отруєнні алкоголем.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики гіперальдостеронізму, пухлин наднирників, диференційної діагностики гіпертонії.

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікарем і рекомендується для діагностики пухлин наднирників та визначення причин гіпертонії.

1185 грнЦіна у відділенні
1067 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку