Групи аналізів

Андростендіон (Androstendione)

Ціна: 320.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Андростендіон - попередник стетевих гормонів (тестостерону та естрогену), який синтезується в наднирниках, яєчках та яєчниках. Він є важливим стероїдним гормон жінок при менопаузі. Максимальний рівень андростендіону у жінок припадає на середину менструального циклу, під час вагітності його рівень підвищується.


Відхилення від норми

Підвищений рівень андростендіону при: синдромі полікістозних яєчників, гірсутизмі, синдромі Кушинга, природженій гіперплазії кори наднирників, невиношуванні вагітності, остеопорозі у жінок, стромальному гіпертекозі яєчників, гормонпродукуючих пухлинах яєчників та наднирників.

Знижений при: гіпогонадизмі, первиннній наднирковій недостатності, природженій гіперплазії кори наднирників, серповидноклітинній анемії.


Коли призначають?

Дане дослідження призначають при: діагностиці та лікуванні гіперандрогенічних станів, порушенні  статевого розвитку та менструального циклу.


Рекомендації

Аналіз використовується в комплексі з іншими дослідженнями для діагностики гіперандрогеній різного генезу та для оцінки ефективності лікування.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку