Групи аналізів

Натрійуретичний пептид/ProBNP (виконується в Німеччині)

Ціна: 1420.00 грн
Тривалість виконання: 12 робочих днів
Визначення

Натрійуретичний пептид/ProBNP – це гормон, що утворюється в міокарді лівого шлуночка серця. Регулює метаболізм натрію в організмі та призводить до його надмірного виділення з сечею. Є діагностичним маркером серцевої недостатності.


Відхилення від норми

Підвищення натрійуретичного пептиду/ProBNP в крові спостерігається при хронічній серцевій недостатності (важкість серцевої недостатності залежить від концентрації цієї речовини) та наявному кардіостимуляторі.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики серцевої недостатності, прогнозу перебігу ішемічної хвороби серця та для контролю ефективності лікування захворювань серця.
 


Рекомендації

Дане обстеження призначається лікарем і рекомендується для моніторингу здоров’я серця в людей зі схильністю до ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку