Норадреналін (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Норадреналін — це гормон мозкової речовини наднирників і нейромедіатор. У жінок він стимулює скорочення матки, у чоловіків збільшує периферичний судинний опір і систолічний та діастолічний тиск. 

Адренорецептори широко розповсюдженні як у нервовій системі, так і в інших органах і тканинах. Існують декілька підтипів адренорецепторів, що розрізняються за своїми біохімічними, фізіологічними та фармакологічними властивостями.

Норадреналін має складні біохімічні та функціональні зв'язки на пре- та постсинаптичному рівнях з іншими нейромедіаторами та модуляторами функцій центральної нервової системи: ацетилхоліном, серотоніном, дофаміном, нейропептидами тощо.

Відхилення від норми

Причини підвищення рівня норадреналіну: феохромоцитома та інші парагангліоми; нейробластома; гіпотензія, гіпоглікемія; прийом ліків (аспірину, леводопи, тетрацикліну, пеніциліну, препаратів адреналіну і норадреналіну).

Причини зниження рівня норадреналіну: анорексія; хвороба Альцгеймера; синдром Райлі - Дея; ортостатична гіпотензія; прийом ліків (клонідину, іміпраміну, резерпіну, інгібіторів МАО).

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики феохромоцитоми, парагангліїв, нейробластоми і карциноїдних пухлин; контролю за лікуванням нейроендокринних пухлин; оцінки ефективності проведеної терапії апудом; для діагностики рецидивів нейроендокринних пухлин.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати після консультації з ендокринологом або лікуючим лікарем.
 

2575 грнЦіна у відділенні
2318 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку