Групи аналізів

Прогестерон (Progesterone, PGN)

Ціна: 185.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Прогестерон - стероїдний гормон жовтого тіла, який відповідає за проходження усіх етапів вагітності жіночим організмом. Даний гормон готує ендометрій матки до імплантації заплідненої яйцеклітини, а після її імплантації сприяє збереженню вагітності.

У не вагітних жінок рівень прогестерону зростає перед овуляцією, а максимальне його значення фіксується в середині лютеїнової фази. У вагітних жінок рівень гормону підвищується вдвічі на 7-8 тижні вагітності, після чого поступово зростає до 37-38 тижня.
 


Відхилення від норми

Підвищений рівень прогестерону характерний для: кисти та пухлини яєчників, патології вагітності, вродженої гіперплазії наднирників, міхурцевого занеску.

Знижений рівень притаманний для: зниження функціональної активності яєчників, відсутності менструації, токсикоз на пізніх термінах вагітності, позаматкової вагітності, загрозі викидню.


Коли призначають?

Лабороторне дослідження прогесетрону призначають при: виявленні позаматкової вагітності, безплідді, стимуляції овуляції, маткових кровотечах, загрозі переривання вагітності.
 


Рекомендації

Рівень прогестерону важливо здавати на 22-23 день менструального циклу та в комплексі з лютеїнізуючим та фолікулостимулюючим гормонами.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку