Групи аналізів

Пролактин (Prolactine, PRL)

Ціна: 185.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Пролактин - це поліпептидний гормон, який синтезується в передній частці гіпофізу. Пролактин вдіграє важливу роль у формуванні жовтого тіла та стимулює проліферацію молочної залози, а також вироблення молока. Даний гормон контролює секрецію прогестерону та гальмує секрецію фолікулостимулюючого гормону, забезпечуючи нормальний менструальний цикл. Протягом менструального циклу рівень пролактину є більш високим в лютеїнову фазу, ніж в фолікулярну.
 


Відхилення від норми

Підвищення рівня пролактину спостерігається при пролактинсекретуючій пухлині гіпофіза, первинному гіпотиреозі, аменореї, галактореї, полікістозі яєчників, нирковій недостатності.

Зниження рівня характерне для гіпопітуїтаризму, гіперглікемії.
 


Коли призначають?

Лабораторне визначення рівня пролактину призначається при: оцінці гормонального статусу, діагностиці гормональних порушень, причин безпіддя, гіперплазії гіпофіза, порушень лактації та для моніторингу лікування.


Рекомендації

Дане дослідження варто здавати після консультації лікаря, адже дуже важливо правильно його інтерпретувати.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку