Соматотропний гормон ("гормон росту").

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Соматотропний гормон - синтезується передньою часткою гіпофізу та є відповідальним за нормальний ріст та розвиток людського організму, саме тому ще має назву гормону росту. Саме під контролем СТГ відбувається ріст кісток від народження до завершення статевого дозрівання.

Відхилення від норми

Підвищення рівня СТГ свідчить про: акромегалію, гігантизм, хронічну ниркову недосатність, стрес, голодування, цироз печінки.

Зниження рівня СТГ при: гіпофізарному нанізмі, абдомінальному ожирінні, гіпопітуїтаризмі, синдромі Кушинга.

Коли призначають?

Призначається у випадках пов'язаних із затримкою росту дітей, гігантизмом, акромегалією у дорослих та моніторингу її лікування.

Рекомендації

Даний аналіз не рекомендується використовувати для загально обстеження, а лише у випадках підозри на порушення продукції СТГ, або ж при діагностиці функції гіпофізу. 

240 грнЦіна у відділенні
216 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку