Тестостерон вільний.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Тестостерон вільний – біологічно активна фракція тестостерону, яка не зв’язана з білками крові. У чоловічому організмі він синтезується клітинами сім’яників, а у жінок – корою надниркових залоз. Вільний тестостерон забезпечує функціонування чоловічих та жіночих статевих органів. У внутрішньоутробний період забезпечує утворення та розвиток первинних статевих ознак, а в період статевого дозрівання вторинних статевих ознак.

Відхилення від норми

Підвищення рівня може свідчити про наявність гірсутизму, андростероми, СПКЯ, стійкості організму до дії андрогенів.
Знижений рівень свідчить про гіпогонадизм, хворобу Альцгеймера, імпотенцію, дефіцит ферменту Р450, лікування антидепресантами. 

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки андрогенного статусу, оцінки циркулюючого тестостерону в ранньому пубертатному періоді у хлопчиків та у чоловіків старшого віку, оцінки функціонального циркулюючого тестостерона у жінок з симптомами гіперандрогенії при нормальному рівні загального тестостерона, для моніторингу терапії тестостероном.
 

Рекомендації

Використовують разом з визначенням глобуліну, що зв’язує статеві гормони.

395 грнЦіна у відділенні
356 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку