Групи аналізів

Тестостерон загальний

Ціна: 185.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Тестостерон загальний - андрогенний гормон, який синтезується в основній мірі в яєчках, а також в корі наднирників та яєчниках у жінок.  Його синтез контролює лютеїнізуючий гормон. Тестостерон відповідає за формування вторинних статевих ознак  та статеву функцію. У чоловіків рівень тестостерону залежить від віку та часу доби, у пубертатному періоді спостерігається виражене підвищення рівня, у дорослих чоловіків пік тестостерону спостерігається зранку. У жіночому організмі тестостерон є субстратом для утворення естрогенів, коливання його рівня залежить від менструального циклу.


Відхилення від норми

Підвищення рівня загального тестостерону характерне для: тестостерон-продукуючих пухлинах наднирників та яєчок, природженій гіперплазії кори наднирників, андрогенпродукуючих пухлинах наднирників та яєчників, передчасному статевому розвитку.

Знижений рівень свідчить про: первинний або вторинний гіпогонадизм, печінкову недостатність, міотонічну дистофію, менопаузу, затримку статевого розвитку.


Коли призначають?

Визначення рівня загального тестостерону призначають при: себореї, облисінні, акне, безплідді, наявності новоутворень, невиношуванні вагітності, зниженні потенції та лібідо, полікістозі яєчників, порушенні менструального циклу, затримці статевого розвитку.


Рекомендації

Важливо проконсультуватися з лікарем на рахунок терміну здачі даного аналізу.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку