Інгібін B.

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Інгібін В – глікопротеїн, синтезується клітинами Сертолі у чоловіків та зернистими клітинами яєчників у жінок. Інгібін В впливає на виділення гіпофізом фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) – чим вище концентрація інгібіну, тим менше ФСГ поступає в кров. Даний глікопротеїн впливає на ріст фолікула та регулює спермогенез, впливає на клітини статевих залоз.  У жінок рівень інгібіну В підвищується з віком, що дозволяє використати його визначення для діагностики порушень статевого дозрівання, концентрація інгібіну В в сироватці  крові залежить від фази менструального циклу. У хлопчиків пік концентрації - в 3 місяці, з подальшим поступовим зниженням до 10 років. Виявлення інгібіну В вказує на присутність і функціональну здатність тестикулярної тканини. 
 

Відхилення від норми

Підвищення рівня інгібіну В є маркером СПКЯ, гранульозоклітинних пухлин яєчників.
Знижений рівень свідчить про вікове зниження оваріального резерву, менопаузу, передчасну недостатність яєчників, протипухлинну хіміотерапію, порушення сперматогенезу, гіпо- та гіпергонадотропний гіпогонадизм.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки оваріального резерву, діагностики причин безпліддя у чоловіків та жінок, виявлення причин порушення статевого дозрівання, як маркер онкологічних захворювань яєчників.

Рекомендації

Комбінація СА 125 та інгібіну В з додатковими інструментальними методами дослідження дозволяють ідентифікувати пухлина і контролювати процес лікування.

735 грнЦіна у відділенні
662 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку