Мелатонін (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Мелатонін – це головний гормон епіфізу, який відіграє ключову роль в регуляції добових ритмів людини. Його концентрація в організмі коливається залежно від дня та ночі, найбільше його виділяється в період між 12 годиною ночі та 4 ранку.

Зміна нормальної концентрації мелатоніну призводить до порушень сну, психічних розладів, стресів, інсультів. Також мелатонін має антиоксидантні властивості.

Відхилення від норми

Підвищення рівня мелатоніну спричиняє зниження виділення жіночих статевих гормонів (естрогену), статевого потягу.
Також підвищується при шизофренії та маніакальних розладах.

Зниження концентрацій гормону може свідчити про полікістоз яєчників, фіброматоз матки, дисфункцію епіфіза. Дефіцит спричиняє надмірне вироблення жіночих статевих гормонів. Спостерігається при порушеннях добових ритмів, проблемах зі сном, при довгих подорожах та перельотах.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при порушеннях сну, депресії, афективних розладах, розсіяному склерозі, порушеннях менструального циклу, ішемічній хворобі серця.

Рекомендації

Дане дослідження призначається лікарем для діагностики проблем зі сном, розладів психіки, шизофренії.
 

2465 грнЦіна у відділенні
2219 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку