Групи аналізів

Концентрація в сироватці РАРР-А

Ціна: 250.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Асоційований з вагітністю протеїн А (РАРР-А). Даний білок синтезується плацентою, його концентрація зростає протягом усієї вагітності. У низькій концентрації присутній в крові чоловіків та невагітних жінок. Діагностична важливість полягає у тому, що він рахується найкращим біохімічним маркером першого триместру вагітності для діагностики  синдрому Дауна. Як індивідуальний маркер РАPР-А також може використовуватися для скринінгу трисомії 13 пари хромосом (синдром Патау). Найоптимальніший час визначення рівня даного білка- 12 тиждень вагітності.
 


Відхилення від норми

Знижений рівень спостерігається при хромосомних аномаліях, невиношуванні вагітності у ІІ триместрі, порушенні розвитку плода, загрозі викидню, передчасних пологах.


Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки ризиків виникнення хромосомних аномалій плоду та прорахунку загрози передчасного переривання вагітності.


Рекомендації

Визначення рівня РАРР-А важливо проводити разом із вільним ХГЛ.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку