Групи аналізів

Концентрація в сироватці Вільного Естріолу (free E3)

Ціна: 200.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Вільний естріол- жіночий статевий гормон - головний естроген вагітності, який синтезується плацентою, а далі і печінкою плода. Він покращує кровотік по судинах матки, сприяє розвитку проток в молочних залозах.


Відхилення від норми

Підвищений естріол може свідчити про: захворювання печінки або ниркову недостатність. Також він підвищується і при багатоплідній вагітності або великому плоді.
Зниження рівня даного гормону може свідчити про: переношування, загрозу викидня, внутрішньоутробні інфекції, синдром Дауна, фетоплацентарну недостатность, гіпоплазію надниркових залоз плоду.


Коли призначають?

Використовується для провелдення пренатального скринінгу ІІ триместру вагітності, для оцінки фето-плацентарного комплексу.
Особливу увагу приділяють даному аналізу, якщо вагітна старше 35 років, якщо у дітей жінки були вади розвитку, у сім’ї є спадкові патології, при цукровому діабеті та гіпертонічній хворобі.


Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати разом із альфафетопротеїном та вільним естріолом. ----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку