Концентрація в сироватці вільного β-хоріонічного гонадотропіну (free β-HCG).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Вільний ХГЛ становить собою неактивну фракцію бета-субодиниці хоріонічного гонадотропіну. Рівень вмісту гормону при вагітності зростає кожні 2 дні і досягає найвищої точки на 8-12 тижні,  після чого починає зменшуватися аж до 16 тижня, залишаючись потім стабільним до третього триместру, далі відбувається повторне підвищення до максимуму, пов’язане з майбутньою родової діяльністю. Даний аналіз є діагностичним маркером не тільки вагітності, а й  розвитку синдрому Дауна та Едвардса.

Відхилення від норми

Підвищений рівень говорить про: збільшення ризику синдрому Дауна, міхуровий занесок, тестикулярні пухлини, хоріонкарциному.
Знижений рівень при: ризику наявності синдрому Едвардса.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають при:  підозрі на вагітність, для діагностики перебігу вагітності, після аборту (якщо плодове яйце видалене не повністю, то рівень ХГЛ буде вище норми), підозрі на трофобластичні пухлини.

Рекомендації

З приводу результатів аналізу важливо консультуватися з лікарем, адже сам аналіз не є діагнозом, а лише допомагає при його постановці.

250 грнЦіна у відділенні
225 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку