NIPT: FETALDNA BASE.

Тривалість виконання: 10 робочих днів
Визначення

NIPT: FetalDNA Base - це комплексне неінвазивне дослідження для вагітних, що дозволяє визначити основні числові аномалії хромосом (анеуплоїдії) у плода.

В ході тесту FetalDna Base проводиться скринінг плода на  аномалії 21 хромосоми (синдром Дауна), 18 хромосоми (синдром Едварда) і 13 хромосоми (синдром Патау).

Пренатальне тестування є складним і надійним скринінгом, але не точним діагнозом. Діагностичну впевненість забезпечують лише інвазивні тести (амніоцентез), як зазначено у всіх рекомендаціях та у міжнародній літературі.

Відхилення від норми

Результати дослідження можуть свідчити про:

  • Синдром Дауна (трисомія 21 хромосоми) - найпоширеніша анеуплоїдія через додаткову копію 21 хромосоми.
  • Синдром Едвардса (трисомія 18 хромосоми)
  • Синдром Патау (трисомія 13 хромосоми)
Коли призначають?

Дане дослідження призначається як додаткове скринінгове тестування для вагітних, що бажають визначити ризик розвитку генетичних захворювань у плода.

Рекомендації

Це обстеження, рекомендоване багатьма світовими медичними організаціями та науковцями, і вважається хорошим доповненням до планових ультразвукових обстежень вагітної та плода.

12385 грнЦіна у відділенні

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку