NIPT: FETALDNA CARIOTIPO.

Тривалість виконання: 10 робочих днів
Визначення

NIPT: FetalDNA Cariotipo - це комплексне дослідження для вагітних, що дозволяє визначити основні числові аномалії хромосом (анеуплоїдії) у плода, захворювань пов’язаних з мутаціями X- та Y- статевих хромосом та хромосомні анеуплоїдії плода всього каріотипу (всього геному - тобто в усіх 23 парах хромосом).
 

Відхилення від норми

Таким чином, цей тест об’єднує дослідження хромосомних анеуплоїдій плода, пов’язаних з аутосомами 21, 18, 13 (FetalDNA Base) і статевими хромосомами X, Y (FetalDNA Base Plus) з біоінформатичною оцінкою всіх інших хромосоми.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається як додаткове скринінгове тестування для вагітних, що бажають визначити ризик розвитку генетичних захворювань у плода.

Рекомендації

Це обстеження, рекомендоване багатьма світовими медичними організаціями та науковцями, і вважається хорошим доповненням до планових ультразвукових обстежень вагітної та плода.
 

17215 грнЦіна у відділенні

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку