Профілактичний гінекологічний огляд

Акція "Плануємо час - економимо свої кошти": При записі на візит на наступний тиждень - вартість обстеження 680 грн!

 

medis

Профілактичний гінекологічний огляд

 

Однією із найважливіших складових кожного людського організму є репродуктивна система, і на відміну від чоловічої, жіноча дуже вразлива. Крім цього, шийка матки схильна до патологій, котрі, в свою чергу, розрізняють на передракові стани та рак шийки матки. Підступність передракових захворювань полягає в тому, що вони часто протікають безсимптомно, а поява симптомів може спостерігатися на пізніх стадіях захворювання. 

 

Передракові захворювання пов’язані з репродуктивною функцією жінки: ерозії, дисплазії та поліпи шийки матки, доброякісні пухлини яйників часто стають причиною безпліддя та в подальшому розвитку – онкологічних захворювань. Тому в підході до захворювань шийки матки дуже важливі своєчасна діагностика і раціональне лікування. Це дуже небезпечно як і для здоров’я, так і для життя жінки.

 

Профілактичний гінекологічний огляд варто проходити хоча б 1 раз у рік, або частіше якщо є скарги або рекомендації лікаря.

 

акушер-гінеколог Гресько Тетяна Миколаївна
Гресько Тетяна Миколаївна фото

Гресько Тетяна Миколаївна

Акушер-гінеколог

Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.

 

Що робить акушер-гінеколог при огляді? 

 

Акушер-гінеколог проводить профілактичне гінекологічне обстеження, у яке входить огляд та пальпація у гінекологічному кріслі, а також ультразвукова діагностика органів малого тазу (УЗД). Пальпація дозволяє виявити нетипові ущільнення, а також оцінити стан статевих органів жінки.

Перед, під час та після огляду лікар надає консультацію з приводу питань, які Вас цікавлять та Вашого стану здоров‘я. При потребі скеровує на здачу аналізів.

 

Як підготуватися до огляду гінеколога?

 

Звичайно, що перед оглядом гінеколога варто дотримуватись правил особистої гігієни. Проте не потрібно занадто прикладати до цього зусиль, адже можна вимити мікрофлору, яка потрібна для точного результату дослідження. 

За добу перед візитом до гінекологічного огляду варто відмовитись від статевих контактів. Попередньо рекомендується протягом певного часу (декілька місяців) відслідковувати свій менструальні цикл, його довжину та періодичність.

 

1. Запишись на прийом

2. Пройди комплексне обстеження та консультацію спеціаліста

3. Отримай своєчасний та точний результат

 

 

При попередньому записі на наступний тиждень - 680 грн.

Візити до гінеколога повинні бути періодичними не лише у період вагітності! 

 

Медичний персонал ДЦ «МеДіС» зробить усе, щоб Ваш перший огляд у гінеколога пройшов максимально комфортно.

 

Щоб бути переконаним у власному здоров’ї, мало просто себе добре почувати, потрібно підтверджувати це собі на гінекологічних оглядах та результатах аналізів.

 

Не відкладай здоров’я на “потім”! Лікування починається з діагностики. 

МеДіС - Щастя Бути Здоровим