Групи аналізів

АКЦІЯ! Профілактика ДІАБЕТУ

Ціна: 615.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Цукровим діабетом хворіти може кожен. Щорічно реєструється 100 тисяч нових випадків захворювання. На сьогоднішній день в світі понад 425 млн. людей живе із діабетом. За прогнозами до 2045 року ця цифра може збільшитися до 629 млн. В Україні поширеність діабету за останні 10 років збільшилася наполовину. 

Цукровий діабет (ЦД) — це ендокринне захворювання, що характеризується хронічним підвищенням рівня цукру в крові внаслідок абсолютного або відносного дефіциту інсуліну. Захворювання призводить до порушення всіх видів обміну речовин, ураження судин, нервової системи, а також інших органів і систем.

У лютому 2021 у ДЦ «МеДіС» діятиме Акція Місяця: Профілактика діабетуУ дану акційну пропозицію входять такі дослідження:

  • Загальний аналіз крові з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі - кількісне та якісне дослідження форменних елементів крові, яке дозволяє загалом оцінити основні функції крові, наявність і активність патологічного процесу в організмі. 
  • Визначення глюкози в сироватці - один з найпоширеніших методів лабораторної діагностики у всьому світі та один з найпростіших і найефективніших методів діагностики цукрового діабету.
  • Інсулін - гормон, який секретується бета-клітинами підшлункової залози, і відповідає за підтримання рівня глюкози в крові. Визначення рівня інсуліну призначається для діагностики та корекції цукрового діабету, виявлення порушень підшлункової залози.
  • Індекс НОМА - це дослідження, що визначає резистентність до інсуліну шляхом оцінювання вмісту глюкози та інсуліну натще у сироватці (плазмі) та розрахунок індексу інсулінрезистентності.
    Індекс НОМА = інсулін натще (мкОд/мл) х глюкоза натще (сироватка, плазма) (ммоль/л) / 22,5.
  • С-пептид - продукт розщеплення проінсуліну. За допомогою якого проводять оцінку рівня інсуліну, який синтезувався в підшлунковій залозі. Дане дослідження використовується для діагностики та диференційної діагностики цукрового діабету 1 та 2 типу, оцінки секреції інсуліну бета-клітинами підшлункової залози, вирішення питань призначення інсуліну та корекції його дози.
  • Глікований гемоглобін (HbA1c) - біохімічний показник, який відображає середній вміст глюкози крові за три місяці. Як відомо, гемоглобін знаходиться в еритроцитах період життя яких - 120 діб. Вони зберігають пам'ять про число молекул гемоглобіну, що з'єдналися з глюкозою, тому даний тест показує рівень глікемії за тривалий період.

Переважне значення в боротьбі з цукровим діабетом має первинна профілактика,
яка повинна бути спрямована на здоровий спосіб життя та профілактичні дослідження!

Не залишайте простору для сумнівів. Діагностуйте, щоб знати!


Склад комплексу
Глікований гемоглобін (HbA1с), Глюкоза в сироватці, Індекс HOMA-IR (Homeostasis Model Assessment for Insulin Resistance), Інсулін (Insulin), С-пептид, Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі


Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

ОНЛАЙН ЗАПИС НА будь-які АНАЛІЗИ* 

*доступний не у всіх відділеннях
----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку