Комплекс 21. Чоловіча онкологічна панель

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

 Чоловіча онкологічна панель включає:

 • Онкомаркер CA 19-9 (ШКТ)
 • ПСА загальний (total PSA) 
 • Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА)
 • Онкомаркер СА 72-4 (ШКТ, яєчники)

Онкомаркер CA 19-9 - високомолекулярний глікопротеїн, в нормі синтезується епітеліальними клітинами шлунково-кишкового тракту. СА 19-9 виводиться з організму виключно з жовчю, тому навіть при незначному холестазі, його рівень може значно зрости. Даний аналіз може допомогти у діагностиці карциноми підшлункової залози, а також при її лікуванні та виявленні метастазів. 

ПСА загальний (total PSA) - білок, який синтезується клітинами передміхурової залози. Підвищення рівня ПСА можливе при будь-якому ушкодженні капілярів передміхурової залози, яке можу бути спровоковане простатитом, аденомою передміхурової залози, раком простати, а також внаслідок статевого акту, ректального пальцевого дослідження, закрепу. Саме тому дуже важливо  уникати будь-які маніпуляції на простаті протягом 7 днів та протягом 48 годин утримуватися від статевих контактів до проведення дослідження.
В сироватці крові ПСА міститься в двох формах – вільній та зв’язаній. Вміст вільної форми  становить близько 10% від загальної кількості ПСА.

Раково-ембріональний антиген (РЕА) - онкофетальний білок, який утворюється в значній кількості у період внутрішньоутробного розвитку. В дорослому організмі онкофетальні білки продукуються пухлинними клітинами, що в свою чергу дає змогу діагностувати онкологічний процес. Проте підвищення рівня РЕА притаманне не лише для онкологічних захврювань.

Онкомаркер СА 72-4 - високомолекулярний муциноподібний глікопротеїн, який синтезується в багатьох тканинах плода, тож в нормі практично відсутній в дорослому організмі. Збільшення синтезу СА 72-4 пов’язане з раком шлунку та муцинозним раком яєчників.

Відхилення від норми
 • Онкомаркер CA 19-9 (ШКТ)
  Підвищений
  рівень СА 19-9 свідчить про: рак підшлункової залози, жовчного міхура або жовчних шляхів, шлунку, колатеральний рак та рак яєчників. Також про захворювання печінки, жовчнокам’яну хворобу та пакреатит.
   
 • ПСА загальний (total PSA)
  Підвищений
  рівень загального ПСА свідчить про: карциному простати, гіпертрофію та запальні захворювання простати, а також про порушення правил підготовки до аналізу.
   
 • Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА)
  Високий рівень РЕА свідчить про: колоректальні карциноми, рак шлунку, легень, печінки, підшлункової та молочної залози, пухлини простати та яєчників. Підвищення рівня можливо у курців, а також при цирозі печінки, хронічному гепатиті, панкреатиті, муковісцидозі, туберкульозі, пневмонії, нирковій недостатності та аутоімунних захворюваннях. 
   
 • Онкомаркер СА 72-4 (ШКТ, яєчники)
  Підвищений
  рівень СА 19-9 свідчить про: рак підшлункової залози, жовчного міхура або жовчних шляхів, шлунку, колатеральний рак та рак яєчників. Також про захворювання печінки, жовчнокам’яну хворобу та пакреатит.
Коли призначають?

Дане дослідження використовують для діагностики онкологічних захворювань у чоловіків.

Рекомендації

Даний комплекс варто здавати за призначенням лікаря.

Склад комплексу
(СА 72-4 ) Онкомаркер СА 72-4 (ШКТ, яєчники); ПСА загальний (total PSA); Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА); Онкомаркер CA 19-9 (GI-MA)
960 грнЦіна у відділенні
912 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку