Комплекс 4. Скринінг хронічного аутоімунного захворювання щитоподібної залози

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

"Скринінг хронічного аутоімунного захворювання щитоподібної залози" включає:

 • Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO)
 • Антитіла до тиреоглобуліну (Anti-TG)
 • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) 

Антитіла до пероксидази щитовидної залози - є аутоантитілами до цього ферменту. Даний тест є одним з найбільш чутливих у діагностиці аутоімунних захворювань щитовидної залози.

Антитіла до тиреоглобуліну - специфічні імуноглобуліни, спрямовані проти попередника гормонів щитоподібної залози.

Тиреотропний гормон - це основний регулятор функцій щитоподібної залози, який синтезується у передній частці гіпофізу. Основна його функція полягає в підтримці сталого рівня тиреоїдних гормонів.
 

Відхилення від норми
 • Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO)
  Найвищий рівень даного показника спостерігається у пацієнтів з тиреоїдитом Хашимото.
  Підвищення рівня також характерно для: дифузного та вузлового токсичного зобу, ідіопатичного гіпотиреозу, підгострого та аутоімунного тиреоїдиту, післяпологової дисфункції щитовидної залози.
  Зниження рівня Анти ТПО свідчить про позитивну динаміку лікування.
   
 • Антитіла до тиреоглобуліну (Anti-TG)
  Підвищений рівень сигналізує про: дифузний токсичний зоб, аутоімунний тиреоїдит, системний червноий вовчак. Дещо підвищений рівень в нормі може спостерігатися у жінок, які приймають комбіновані оральні контрацептиви.
   
 • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) 
  Підвищення
   рівня ТТГ може вказувати на первинний або вторинний гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, пухлини гіпофізу, недостатність наднирників, прееклампсію, психічні хвороби і отруєння свинцем, також може підвищуватися в третьому триместрі вагітності. 
  Зниження рівня ТТГ характерне для: дифузного токсичного зобу, гіпертиреозу вагітних, кахексії та психічних захворювань.
Коли призначають?

Дане дослідження призначають для: оцінки функції щитоподібної залози, контролю проведеного лікування, діагностики гормональних порушень. Цей комплекс є дуже важливим у діагностиці дифузного токсичного зобу та гіпотиреозу внаслідок аутоімунного тиреоїдиту. Також є незамінним у гінекологічній практиці при підозрі на порушення репродуктивної функції, за наявності симптомів захворювань щитоподібної залози у вагітних.

Рекомендації

Даний комплекс аналіз може стати важливою підказкою за наявності симптомів: схуднення, дратівливості, втрати ваги, підвищеної втомлюваності, безсоння та зниження зору. Важливо здавати його натще зранку, а також варто уникати будь яких емоційних та фізичних навантажень.

Додаткова інформація

Склад комплексу
Антитіла до тиреоглобуліну (Anti-TG); Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO); Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH)
510 грнЦіна у відділенні
485 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку