Комплекс 42. Урологічний скринінг І

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Урологічний скринінг І включає:

 • Кандида, визначення виду ( Candida albicans + crusei + glabrata ), ПЛР якісний
 • Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний 
 • Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний

Кандида - поширений грибок умовно-патогенної флори слизових оболонок. В організмі здорової людини його кількість регулюється імунітетом та не викликає захворювань. При зниженні імунітету даний грибок починає бурхливо розмножуватися, що в свою чергу призводить до кандидозу. Кандидоз уражає не тільки зовнішні, а й внутрішні органи чоловіків та жінок. Кандидоз може бути як гострим, так і хронічним захворюванням, також є форма прихованого носійства. Кандидоз уражає різні системи та має кілька різновидів таких як: вульвовагініт та вагініт (молочниця); кандидозний стоматит; легеневий кандидоз; кандидоз шкіри та нігтів; інших урогенітальних локалізацій; канидозний менінгіт; ендокардит; кандидозна септицемія; кандидоз інших локалізацій. До групи ризику належать люди з надлишковою вагою, цукровим діабетом, гіпотиреозом, імунодефіцитом, вагітні,  люди з запальними захворюваннями при антибіотикотерапії.

Мікоплазмоз – одне з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке передається статевим шляхом. Серед дорослих передається статевим шляхом, дітям передається під час пологів від інфікованої матері, можливий також шлях передачі через предмети побуту. Інкубаційний період складає 3-5 тижнів. Симптоматика зазвичай неспецифічна або взагалі відсутня. При зниженні імунітету Mycoplasma hominis може бути причиною запальних захворювань органів малого тазу таких як: негонококовий уретрит; хронічних простатит; орхоепідидиміт; ендометрит; аднексит; цистит.
Особливо небезпечним дане захворювання може бути для вагітних, адже може викликати передчасне переривання вагітності, внутрішньоутробне інфікування плода, менінгіт та сепсис новонародженого.

Уреаплазмоз - одне з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке передається статевим шляхом. Діти заражаються від матері під час пологів. Безсимптомне носійство уреаплазми зустрічається у 70% чоловіків та жінок. Даний вид бактерій є умовнопатогенним, що в свою чергу говорить про те, що в нормі у невеликій кількості складає нормальну мікрофлору, проте в надмірній кількості викликає захворювання. Симптомами уреаплазмозу є: уретрит; цистит;  епідидиміт у чоловіків; ендоцервіцит та аднексит у жінок. У вагітних уреаплазмоз може спричиняти: безпліддя; запальні захворювання сечостатевої системи;  передчасні пологи; внутрішньоутробну інфекцію; мертвонародження.

Відхилення від норми
 • Кандида, визначення виду ( Candida albicans + crusei + glabrata ), ПЛР якісний
  Позитивний результат свідчить про наявність в досліджуваному матеріалі грибка роду Candida.
  Негативний результат свідчить про відсутність в досліджуваному матеріалі грибка роду Candida.
   
 • Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний 
  Позитивний
  результат свідчить про наявність в досліджуваному матеріалі Micoplasma genitalium.
  Негативний результат свідчить про відсутність в досліджуваному матеріалі Micoplasma genitalium.
   
 • Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний
  Відхиленням від норми вважається позитивний результат.

 

Коли призначають?

Дане комплексне дослідження використовують для діагностики та диференційної діагностики урогенітальних інфекцій, ідентифікації збудника, а також для виявлення безсимптомного носійства.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати при плануванні вагітності, задля запобігання небажаних наслідків та особливо раннього переривання вагітності.

Склад комплексу
Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний; Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний; Кандида, визначення виду ( Candida albicans + crusei + glabrata ), ПЛР якісний
865 грнЦіна у відділенні
822 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку