Групи аналізів

Комплекс 42. Урологічний скринінг І

Ціна: 630.00 грн
Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Урологічний скринінг І включає:

 • Кандида, визначення виду ( Candida albicans + crusei + glabrata ), ПЛР якісний
 • Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний 
 • Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний

Кандида - поширений грибок умовно-патогенної флори слизових оболонок. В організмі здорової людини його кількість регулюється імунітетом та не викликає захворювань. При зниженні імунітету даний грибок починає бурхливо розмножуватися, що в свою чергу призводить до кандидозу. Кандидоз уражає не тільки зовнішні, а й внутрішні органи чоловіків та жінок. Кандидоз може бути як гострим, так і хронічним захворюванням, також є форма прихованого носійства. Кандидоз уражає різні системи та має кілька різновидів таких як: вульвовагініт та вагініт (молочниця); кандидозний стоматит; легеневий кандидоз; кандидоз шкіри та нігтів; інших урогенітальних локалізацій; канидозний менінгіт; ендокардит; кандидозна септицемія; кандидоз інших локалізацій. До групи ризику належать люди з надлишковою вагою, цукровим діабетом, гіпотиреозом, імунодефіцитом, вагітні,  люди з запальними захворюваннями при антибіотикотерапії.

Мікоплазмоз – одне з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке передається статевим шляхом. Серед дорослих передається статевим шляхом, дітям передається під час пологів від інфікованої матері, можливий також шлях передачі через предмети побуту. Інкубаційний період складає 3-5 тижнів. Симптоматика зазвичай неспецифічна або взагалі відсутня. При зниженні імунітету Mycoplasma hominis може бути причиною запальних захворювань органів малого тазу таких як: негонококовий уретрит; хронічних простатит; орхоепідидиміт; ендометрит; аднексит; цистит.
Особливо небезпечним дане захворювання може бути для вагітних, адже може викликати передчасне переривання вагітності, внутрішньоутробне інфікування плода, менінгіт та сепсис новонародженого.

Уреаплазмоз - одне з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке передається статевим шляхом. Діти заражаються від матері під час пологів. Безсимптомне носійство уреаплазми зустрічається у 70% чоловіків та жінок. Даний вид бактерій є умовнопатогенним, що в свою чергу говорить про те, що в нормі у невеликій кількості складає нормальну мікрофлору, проте в надмірній кількості викликає захворювання. Симптомами уреаплазмозу є: уретрит; цистит;  епідидиміт у чоловіків; ендоцервіцит та аднексит у жінок. У вагітних уреаплазмоз може спричиняти: безпліддя; запальні захворювання сечостатевої системи;  передчасні пологи; внутрішньоутробну інфекцію; мертвонародження.


Відхилення від норми
 • Кандида, визначення виду ( Candida albicans + crusei + glabrata ), ПЛР якісний
  Позитивний результат свідчить про наявність в досліджуваному матеріалі грибка роду Candida.
  Негативний результат свідчить про відсутність в досліджуваному матеріалі грибка роду Candida.
   
 • Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний 
  Позитивний
  результат свідчить про наявність в досліджуваному матеріалі Micoplasma genitalium.
  Негативний результат свідчить про відсутність в досліджуваному матеріалі Micoplasma genitalium.
   
 • Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний
  Відхиленням від норми вважається позитивний результат.

 


Коли призначають?

Дане комплексне дослідження використовують для діагностики та диференційної діагностики урогенітальних інфекцій, ідентифікації збудника, а також для виявлення безсимптомного носійства.


Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати при плануванні вагітності, задля запобігання небажаних наслідків та особливо раннього переривання вагітності.


Склад комплексу
Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний, Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний, Кандида, визначення виду ( Candida albicans + crusei + glabrata ), ПЛР якісний


Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку