Комплекс 54. Майбутній батько

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Дослідження "Майбутній батько" включає:

 • Інгібін B 
 • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ, FSH)

Інгібін В – глікопротеїн, синтезується клітинами Сертолі у чоловіків та зернистими клітинами яєчників у жінок. Інгібін В впливає на виділення гіпофізом фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) – чим вище концентрація інгібіну, тим менше ФСГ поступає в кров. Даний глікопротеїн впливає на ріст фолікула та регулює спермогенез, впливає на клітини статевих залоз.  У жінок рівень інгібіну В підвищується з віком, що дозволяє використати його визначення для діагностики порушень статевого дозрівання, концентрація інгібіну В в сироватці  крові залежить від фази менструального циклу. У хлопчиків пік концентрації - в 3 місяці, з подальшим поступовим зниженням до 10 років. Виявлення інгібіну В вказує на присутність і функціональну здатність тестикулярної тканини. 

Фолікулостимулюючий гормон - глікопротеїдний гонадотропний гормон гіпофіза. У жінок сприяє дозріванню фолікулів яєчників і стимулює вироблення естрогену. У чоловіків ФСГ сприяє зростанню рівня тестостерону, розвитку сім'яних канальців і дозріванню сперми.

Відхилення від норми
 • Інгібін B 
  Підвищення
  рівня інгібіну В є маркером СПКЯ, гранульозоклітинних пухлин яєчників.
  Знижений рівень свідчить про вікове зниження оваріального резерву, менопаузу, передчасну недостатність яєчників, протипухлинну хіміотерапію, порушення сперматогенезу, гіпо- та гіпергонадотропний гіпогонадизм.
   
 • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ, FSH)
  Підвищений рівень ФСГ характерний для первинного гіпогонадизму, гонадотропін-секретуючих пухлин гіпофіза, менопаузи, синдрому резистентності до гонадотропінів, агенезії гонад, синдрому Клайнфельтера, ураження тестикулярної тканини при алкоголізмі, інтоксикаціях, опроміненні.
  Знижений рівень ФСГ притаманний для гіперпролактинемії, гіпоталамічної аменореї, втрати маси тіла, гіпогонадотропного гіпогонадизму, синдрому Шихана, синдрому Каллмана.
   
Коли призначають?

Дане комплексне дослідження використовують для діагностики порушень репродуктивної функції чоловіків, а також для профілактичного обстеження при плануванні дитини.

Рекомендації

Рекомендовано використовувати з профілактичною метою при плануванні стати батьком.
 

Склад комплексу
Інгібін B; Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ, FSH)
795 грнЦіна у відділенні
755 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку