Комплекс 60. Пакет TORCH-2 (профілактика цервіциту)

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Дослідження "Пакет TORCH-2" включає:

 • Гонорея, Neisserria gonorrhoeae, ПЛР якісний 
 • Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний 
 • Трихомонада, ПЛР якісний 
 • Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний 
 • Хламідія (Chlamidia Trachomatis), ПЛР якісний 

Гонорея – це запальне захворювання слизової оболонки урогенітальних шляхів, що викликається бактерією виду Neisseria gonorhoeae. При загостренні процесу інфекція може поширюватись на слизову кон’юктиви, носоглотки та кінцеві відділи товстого кишківника. Передається збудник гонореї статевим шляхом, а також від матері до плода під час вагітності та пологів.

Мікоплазмоз – одне з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке передається статевим шляхом. Серед дорослих передається статевим шляхом, дітям передається під час пологів від інфікованої матері, можливий також шлях передачі через предмети побуту. Інкубаційний період складає 3-5 тижнів. Симптоматика зазвичай неспецифічна або взагалі відсутня. При зниженні імунітету Mycoplasma genitalium може бути причиною запальних захворювань органів малого тазу таких як: негонококовий уретрит; хронічних простатит; орхоепідидиміт; ендометрит; аднексит; цистит.

Трихомоніаз – поширене захворювання сечовидільних шляхів, що викликається збудником Trichomonas vaginalis. Для хвороби характерне поширене ураження різних відділів видільної системи, воно часто переходить в хронічний процес. При трихомоніазі частіше розвиваються інші інфекційні захворювання сечовидільних шляхів, наприклад хламідіоз або гонорея.

Уреаплазмоз - ще одне поширене інфекційне захворювання, яке передається статевим шляхом. Діти заражаються від матері під час пологів. Безсимптомне носійство уреаплазми зустрічається у 70% чоловіків та жінок. Даний вид бактерій є умовнопатогенним, що в свою чергу говорить про те, що в нормі у невеликій кількості складає нормальну мікрофлору, проте в надмірній кількості викликає захворювання. Симптомами уреаплазмозу є: уретрит; цистит;  епідидиміт у чоловіків; ендоцервіцит та аднексит у жінок. У вагітних уреаплазмоз може спричиняти: безпліддя; запальні захворювання сечостатевої системи;  передчасні пологи; внутрішньоутробну інфекцію; мертвонародження.

Хламідіоз – група інфекційних захворювань антропозоонозної природи, які викликають широкий спектр різноманітних патологій. Розрізняють чотири види хламідій: Chl.trachomatis, Chl. pneumonia, Chl. Psittaci, Chl. pecorum. Chl.trachomatis - є збудником урогенітального хламідіозу, який характеризується ураженням слизової статевих шляхів і кон`юнктиви. У жінок хламідії можуть викликати запалення шийки матки та інших органів малого тазу. Такі запалення посідають перше місце серед причин позаматкових вагітностей і жіночого безпліддя. У чоловіків хламідійна інфекція проявляється запаленням сечівника і придатків яєчок.

Особливо небезпечними
дані захворювання можуть бути для вагітних, адже можуть викликати передчасне переривання вагітності, внутрішньоутробне інфікування плода, менінгіт та сепсис новонародженого.

Відхилення від норми
 • Гонорея, Neisserria gonorrhoeae, ПЛР якісний 
  Позитивний
  результат свідчить про наявність в досліджуваному зразку ДНК Neisseria gonorhoeae.
   
 • Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний
  Позитивний
  результат свідчить про наявність в досліджуваному матеріалі Micoplasma genitalium.
   
 • Трихомонада, ПЛР якісний
  Позитивний результат тесту означає наявність в організмі людини трихомонади.
   
 • Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний
  Відхиленням від норми вважається позитивний результат.
   
 • Хламідія (Chlamidia Trachomatis), ПЛР якісний 
  Позитивний
  результат тесту свідчить про наявність в організмі ДНК Chlamydia trachomatis.
Коли призначають?

Дане комплексне дослідження використовують для профілактики та диференційної діагностики цервітиту, урогенітальних інфекцій, ідентифікації збудника, а також для виявлення безсимптомного носійства в чоловіків та жінок, що планують вагітність, задля запобігання передчасного переривання вагітності, внутрішньоутробного інфікування плода, менінгіту та сепсису новонародженого.

Рекомендації

Даний комплексний аналіз рекомендується проводити жінкам та чоловікам при плануванні вагітності, для профілактики передчасного переривання вагітності, внутрішньоутробних інфекцій та післяпологових ускладнень в матері та плода. 

Склад комплексу
Трихомонада, ПЛР якісний; Хламідія (Chlamidia Trachomatis), ПЛР якісний; Мікоплазма (Micoplasma genitalium), ПЛР якісний; Уреаплазма, визначення виду (Ureaplasma urealiticum+parvum), ПЛР якісний; Гонорея, Neisserria gonorrhoeae, ПЛР якісний
1000 грнЦіна у відділенні
950 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку