Комплекс 67. Моніторинг схильності до раку щитоподібної залози (кальцій-фосфорний обмін)

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Моніторинг схильності до раку щитоподібної залози включає:

 • Антитіла до тиреоглобуліну (Anti-TG) 
 • Вільний Т4 (free T4) 
 • Кальцитонін 
 • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) 

Антитіла до тиреоглобуліну - специфічні імуноглобуліни, спрямовані проти попередника гормонів щитоподібної залози.

Тироксин (Т4) - гормон щитоподібної залози, є попередником Т3, який посилює тканинний обмін, споживання кисню та синтез білку.  Максимальна концентрація даного гормону з 8 до 12 години ранку.

Кальцитонін - гормон, який синтезується щитоподібною залозою і бере участь в регуляції кальцій-фосфорного обміну в організмі. Чим більше в крові кальцію - тим активніше виділяється кальцитонін, який, взаємодіючи з рецепторами клітин кісток, стимулює надходження кальцію в кістки.

Тиреотропний гормон - це основний регулятор функцій щитоподібної залози, який синтезується у передній частці гіпофізу. Основна його функція полягає в підтримці сталого рівня тиреоїдних гормонів.

 

Відхилення від норми
 • Антитіла до тиреоглобуліну (Anti-TG)
  Підвищений
  рівень сигналізує про: дифузний токсичний зоб, аутоімунний тиреоїдит, системний червноий вовчак. Дещо підвищений рівень в нормі може спостерігатися у жінок, які приймають комбіновані оральні контрацептиви. 
   
 • Вільний Т4 (free T4) 
  Підвищення
  рівня характерне для : дифузного токсичного зобу, тиреоїдиту, аденоми щитовидної залози, ожиріння, захворювання нирок, під час вагітності у жінок під дією естрогену рівень тироксину постійно зростає і досягає максимального значення у третьому триместрі.
  Причинами зниження рівня є: первинний гіпотиреоз, аутоіммунний тиреоїдит, ендемічний зоб, резекція щитовидної залози, виснаження, йододефіцит.
   
 • Кальцитонін 
  Підвищений
  рівень є маркером медулярного раку щитоподібної залози та регуляції метаболізму кальцію.
  Низький рівень кальцитоніну є ознакою остеопорозу і гіпопаратиреозу, можливий після видалення щитоподібної залози.
   
 • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) 
  Підвищення
  рівня ТТГ може вказувати на первинний або вторинний гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, пухлини гіпофізу, недостатність наднирників, прееклампсію, психічні хвороби і отруєння свинцем, також може підвищуватися в третьому триместрі вагітності. 
  Зниження рівня ТТГ характерне для: дифузного токсичного зобу, гіпертиреозу вагітних, кахексії та психічних захворювань.
Коли призначають?

Дане комплексне обстеження призначають з метою діагностики медулярного раку щитоподібної залози, оцінки метаболізму Ca, функцій щитоподібної та паращитоподібної залоз.

Рекомендації

Даний компплексний аналіз рекомендується здавати не тільки з метою діагностики раку щитоподібної залози, а й для профілактики. Раннє виявлення онкологічних процесів або порушень обміну речовин та гормонів дасть змогу швидко та ефективно розпочати лікування. У комплексі дешевше. 
 

Склад комплексу
Антитіла до тиреоглобуліну (Anti-TG); Вільний Т4 (free T4); Кальцитонін; Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH)
780 грнЦіна у відділенні
741 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку