Комплекс 70. Кардіодіагностика на фоні ризику цукрового діабету

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Дослідження "Кардіодіагностика на фоні ризику цукрового діабету" включає:

 • Глікований гемоглобін (HbA1с) 
 • Креатинін 
 • Мікроальбумін в сечі 
 • Тригліцериди 
 • LDL-холестерин 

Глікований гемоглобін (HbA1c) - біохімічний показник, який відображає середній вміст глюкози крові за три місяці. Як відомо, гемоглобін знаходиться в еритроцитах період життя яких - 120 діб. Вони зберігають пам'ять про число молекул гемоглобіну, що з'єдналися з глюкозою, тому даний тест показує рівень глікемії за тривалий період.

Креатинін - кінцевий дегідратований продукт обміну креатину. Визначення рівня креатиніну дозволяє оцінити клубочкову фільтрацію. Виділяється лише клубочками, не реабсорбуючись у ниркових канальцях. Тому зниження виведення креатиніну з сечею та підвищення креатиніну в кровi спостерігається у хворих із ураженнями нирок.

Мікроальбумін в сечі - визначення наявності основного білка плазми крові в сечі. Потрапляння даного білка в сечу сигналізує про наявність захворювання нирок.

Важливо! Для здачі даного дослідження потрібно провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів. В стерильний одноразовий контейнер проводиться забір 100мл ранкової сечі, забір проводиться одразу після сну усієї порції /або добової порції сечі (зібраної протягом однієї доби), після чого контейнер щільно закручується кришкою та доставляється в лабораторію.

Тригліцериди – це нейтральні жири, які є основним енергетичним запасом організму. Підвищення їх рівня збільшує ризик захворювання ССС, а також розвитку гострого панкреатиту. Даний показник має важливе діагностичне значення при підозрі на цукровий діабет.

LDL-холестерин (ліпопротеїд низької щільності) - це з'єднання білків з холестерином, які транспортують останній з печінки до тканин. «Поганим» ліпопротеїдом  його назвали тому, що він переносить частки холестерину по всьому організму, а також має здатність накопичуватися на стінці пошкодженої судини, сприяючи утворенню атеросклеротичної бляшки. Надзвичайно важливим є контроль рівня саме ЛПНЩ.

Відхилення від норми
 • Глікований гемоглобін (HbA1с) 
  Підвищений
  рівень сигналізує про: порушення толерантності до глюкози, цукровий діабет, залізодефіцитну анемію.
  Знижений рівень притаманний для: гемолізу, кровотечі, серповидноклітинної анемії.
   
 • Креатинін
  Підвищений
  рівень сигналізує про: ниркову недостатність, ураження м'язової системи, фізичне навантаження, надмірне споживання м'яса.
  Знижений рівень спостерігається при: зниженні м'язової маси, вагітності, недостатності білка, захворюваннях печінки. 
   
 • Мікроальбумін в сечі 
  Мікроальбумінурія
  характерна для: інтенсивного фізичного навантаження, вагітності,  гіпертонії, атеросклерозу, застійної серцейвої недостатності, циститу, ниркової протеїнурії.
   
 • Тригліцериди 
  Підвищений
  рівень при: цукровому діабеті, ожирінні, панкреатиті, гіпертонічній хворобі, захворюваннях нирок, інфаркті міокарда.
  Знижений рівень спостерігається при: гіпертиреозі, гіперпаратиреозі, ураженні паренхіми печінки, синдромі мальабсорбції, після значних фізичних навантажень, недостатньому харчуванні.
   
 • LDL-холестерин 
  Підвищений
  рівень свідчить про: холестаз, гіпотиреоз, цукровий діабет, захворювання печінки, вагітність, гіперліпідемії.
  Зниження показника при: важких захворюваннях печінки, гіпертиреозі, запальних захворюваннях суглобів, анемії, опіках.
Коли призначають?

Дане комплесне обстеження призначають для моніторингу та профілактики розвитку порушень серцево-судинної системи в хворих на цукровий діабет та для перевірки ефективності лікування.
 

Рекомендації

Даний комплексний аналіз рекомендується здавати щопівроку людям із цукровим діабетом для профілактики розвитку захворювань серця та судин, в комплексі дешевше.

Склад комплексу
Глікований гемоглобін (HbA1с); Мікроальбумін в сечі; Креатинін; Тригліцериди; LDL-холестерин
575 грнЦіна у відділенні
546 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку