Групи аналізів

Комплекс 90. Діагностика коронавірусу COVID-19 (IgG+IgM)

Ціна: 525.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2- виробляються через 5-7 днів від моменту контакту з вірусом і знижуються на 18 день захворювання. Слугують маркером раннього інфікування, гострої стадії захворювання і зазвичай недовго циркулюють в крові. Результат даного дослідження може бути хибнопозитивним за наявності аутоімунних та онкологічних захворювань. У даному випадку важливо додатково здати аналіз на виявлення антитіл типу IgA.

Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2  – це так звані імунітетні антитіла, які починають вироблятись на 10-14 день хвороби, можуть накладатись з IgM, що свідчить про середню або завершальну фазу захворювання. Саме тому діагностика IgM без IgG вважається неповною. Антитіла IgG залишаються в крові після видужання , проте що стосується COVID-19 – на даний момент достеменно невідомо, на скільки часу захист антитіл може забезпечити від реінфекції.


Відхилення від норми

<0,9 - негативний;
0,9-1,1 - невизначений;
>1,1 - позитивний.
Якщо зразок отримано через невеликий проміжок часу після інфікування, то антитіла класу IgM (до 5 днів від появи клінічних проявів) та IgG можуть не виявлятись. За наявності клінічних симптомів необхідно провести повторне тестування пацієнта через 5-7 днів! Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання. Не можна повністю виключити перехресні реакції з антитілами до антигенів інших коронавірусів. Крім того, з обережністю слід інтерпретувати результати досліджень у пацієнтів з онкологічними захворюваннями та розладами імунної системи. Наявність антитіл  класу  IgG  у новонароджених не є доказом інфікування SARS-CoV-2. 

 


Коли призначають?

Показом до проведення даного дослідження є:  наявність симтомів захворювання - кашель, висока температура, утруднене дихання; контакт з інфікованими людьми; для диференційної діагностики з іншими захворюваннями.


Рекомендації

Даний комплекс важливо здавати для цілісності картини та з'ясування фази захворювання.


Додаткова інформація


Склад комплексу
Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19), Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19)


Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку