Комплекс 94. Стан здоров'я перед вакцинацією

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

До комплексу "Стан здоров'я перед вакцинацією" входять:

Антитіла IgG до Spike-білку коронавірусу SARS-CoV-2 - виявляються у понад 90% пацієнтів через два тижні після появи симптомів захворювання або вакцинації.
Визначення цих антитіл дозволяє оцінити імунітет до вірусу. Антитіла до спайкового білка мають нейтралізуючі властивості та перешкоджають зв’язуванню вірусу з клітинами людини, тим самим забезпечуючи важливу роль у розвитку захисної імунної відповіді на вірус COVID-19.

Антитіла IgG з’являються з 14-го дня від початку захворювання або введення першої дози вакцини. Більшість вакцин проти COVID-19 активують в організмі продукцію антитіл до рецепторів спайкового білка, який відповідає за проникнення вірусу в клітини людини. 

Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2- виробляються через 5-7 днів від моменту контакту з вірусом і знижуються на 18 день захворювання. Слугують маркером раннього інфікування, гострої стадії захворювання і зазвичай недовго циркулюють в крові. Результат даного дослідження може бути хибнопозитивним за наявності аутоімунних та онкологічних захворювань. У такому випадку важливо додатково здати аналіз на виявлення антитіл типу IgA.

C-реактивний білок є класичним гострофазним білком. Він синтезується в печінці та складається з п'яти однакових поліпептидних ланцюгів. CRP є найбільш чутливим з реактантів гострої фази і його концентрація швидко збільшується протягом запального процесу. Відповідь CRP часто передує появі клінічних симптомів, в тому числі лихоманки. У здорових людей CRP є слідовим білком. Після прояву гострофазної відповіді концентрація CRP сироватки швидко і значно підвищується. Підвищення починається протягом 6-12 годин, а пікове значення досягається протягом 24-48 годин. Рівні вище 100 мг/л пов'язані з сильним впливом, таким як серйозна травма і важка інфекція (сепсис). Відповідь CRP може бути менш виражений у пацієнтів, які страждають захворюваннями печінки.

D-димери - продукт деградації нерозчинного фібрину під дією плазміну. Маркер тромбоутворення та фібринолізу. Нормальна плазма не містить D-димерів у вимірювальній кількості. Аналіз D-димерів використовується для визначення наявності внутрішньосудинного згортання.

 

Відхилення від норми
 • Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19)
  Позитивний
  результат свідчить про наявність в організмі антитіл до білків спайку вірусу COVID-19; недавнє або попереднє інфікування коронавірусом або вакцинацію. 
   
 • Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19)
  <0,9 - негативний;
  0,9-1,1 - невизначений;
  >1,1 - позитивний.
   
 • С-реактивний білок (кількісний)
  Наявність підвищеної концентрації CRP в сироватці крові зазвичай є важливим прогностичним показником, який вказує на наявність бактеріальної або вірусної інфекції, ревматоїдного артриту, атеросклерозу, інфаркту міокарда, сепсису, пошкодження тканин, цукрового діабету.
   
 • D-димери (D-dimers)
  Підвищення
  рівня свідчить про: первинний або вторинний фібриноліз, тромботичний стан, злоякісні новоутворення, післяпологовий стан.
   
Рекомендації

Даний комплекс рекомендується здавати людям, що планують вакцинуватися від COVID-19. Складові комплексу дозволяють оцінити поточний рівень імунітету до нового коронавірусу та перевірити стан здоров'я перед нею (для запобігання розвитку ускладнень).

Склад комплексу
Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19); Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19); Загальний Фібриноген (Fibrinogen); С-реактивний білок(кількісний); D -димери (D-dimers); Коагулограма (згідно Євростандартів); Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі та мікроскопією препаратів(WBC-Diff)
1460 грнЦіна у відділенні
1387 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку