Комплекс 95. Після вакцинації COVID-19

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

До комплексу "Після вакцинації" входять:

Антитіла IgG до Spike-білка коронавірусу SARS-CoV-2 - виявляються у понад 90% пацієнтів через два тижні після появи симптомів захворювання або вакцинації.

Визначення цих антитіл дозволяє оцінити імунітет до вірусу. Антитіла до спайкового білка мають нейтралізуючі властивості і перешкоджають зв’язуванню вірусу з клітинами людини, тим самим забезпечуючи важливу роль у розвитку захисної імунної відповіді на вірус COVID-19.

Антитіла IgG з’являються з 14-го дня від початку захворювання або введення першої дози вакцини.

Більшість вакцин проти COVID-19 активують в організмі продукцію антитіл до рецепторів спайкового білка, який відповідає за проникнення вірусу в клітини людини. 

Відхилення від норми
  • Антитіла IgG до Spike-білка коронавірусу 
    Негативний
    результат свідчить про відсутність в організмі антитіл до білків спайку вірусу COVID-19.
Рекомендації

Даний комплекс рекомендується здавати за 14 днів після вакцинації, задля моніторингу її ефективності та оцінки загального стану здоров'я.

Склад комплексу
Антитіла IgG до Spike-білку коронавірусу SARS-CoV-2; Коагулограма (згідно Євростандартів); Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі
830 грнЦіна у відділенні
789 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку