Аналізи Тернопіль

Відділення МеДіС у м. Тернопіль знаходиться на вул. Пирогова, 16Б. Графік роботи дивіться ТУТ

*для 13-ти відділень у Івано-Франківській та Тернопільській областях діє знижка 40% на дослідження "Коронавірус 2019-nCoV, методом ПЛР, прискорене виконання".

Деталі читайте ТУТ.

Ціни та перелік досліджень можете переглянути натиснувши кнопку нижче.

Ціни та перелік досліджень

Також, у м.Тернопіль є можливісь виклику медичної сестри в межах міста.

 

Безпека у Медіс

Безпечно

без черг

Без черг

Медіс якісні аналізи

Якісно

Виїзд до пацієнта

Локація на вибір

ВИКЛИК МЕДСЕСТРИ (м. Тернопіль) Ознайомитись із переліком досліджень

Для того, аби викликати медсестру у м. Тернопіль:

 1. Оберіть бажану дату та час і залишіть заявку онлайн
 2. Очікуйте дзвінка нашого адміністратора для узгодження деталей візиту
 3. У вибраний Вами день та час зустріньте медичну сестру для проведення забору біоматерілу
 4. Під час візиту медичної сестри потрібно дуже уважно заповнити у скеруванні поле “Електронна адреса”, адже тільки так результат аналізів гарантовано знайде свого власника.

Вартість послуги “Виїзд до пацієнта” - 200 грн (включає в себе забір біоматеріалу). Якщо за вказаною адресою необхідно здійснити забір біоматеріалу у більше, ніж одного пацієнта, тоді оплата за кожного наступного пацієнта відбувається з суттєвою знижкою. 

 

 Під час виїзду до пацієнта Програма лояльності не діє.

Аналізи в Тернополі – найкраще піклування про Ваше здоров'я

Профілактичний огляд в лікаря та щорічна здача загальних аналізів крові можуть вберегти від розвитку хронічних захворювань та навіть врятувати життя.  Тож здавати аналізи в Тернополі необхідно регулярно, із дотриманням усіх рекомендацій сімейного лікаря.

Щорічний чек-ап

Слідкувати за станом здоров'я становиться простіше, якщо кожні півроку відвідувати лабораторію «МеДіС» та свого сімейного лікаря. Для тих, хто хоче більше знати про свій організм і вчасно виявляти будь-які відхилення, фахівці лабораторії розробили обов'язковий щорічний чек-ап-ліст:

 • загальний розгорнутий аналіз крові з диференційованим підрахунком лейкоцитів – кожні півроку;
 • загальний аналіз сечі – раз на півроку;
 • загальний білок та альбумін крові;
 • тироксин та тиреотропний гормон;
 • глюкоза в крові;
 • визначення рівнів холестерину, ліпопротеїдів низької та високої щільності;
 • аланінамінотрансфераза - АЛТ;
 • аспартатамінотрансфераза - АСТ;
 • гамма-глутамінтраспептидаза – ГГТП;
 • лужна фосфатаза – ЛФ;
 • сечовина;
 • креатинін;
 • альфа-амілаза крові та калу;
 • копрограмма.

Ці основні дослідження дають можливість отримати уявлення про роботу основних органів та систем організму – печінки, підшлункової залози, нирок, щитоподібної залози. Здати аналізи в Тернополі можна в одній з лабораторій «МеДіС», що розташована в центрі, або в районі Аляски. 

Після отримання результатів аналізів, за наявності у них відхилень, необхідно пам'ятати, що результати аналізів не є клінічним діагнозом. І єдиний правильний наступний етап – звернутись до свого сімейного лікаря.

Правильна підготовка 

Аналізи в Тернополі – це швидкий спосіб дізнатись більше про свій організм. Але щоб отримати правильні та коректні результати, необхідно правильно підготуватись до забору матеріалу для дослідження. І тут  декілька основних моментів:

 1. Знайти лабораторію в Тернополі, де можна здати саме ті аналізи, які вам потрібні.
 2. Уточнити ціни на обстеження в лабораторії та можливість виїзду на дім (якщо необхідна така опція).
 3. Пам'ятати, що більшість аналізів крові здаються зранку, натще. А отже не можна до здачі ані палити, ані їсти, ані пити.
 4. За добу до того, як здати кров у Тернополі для аналізу, необхідно відмовитись від інтенсивних фізичних навантажень.
 5. Здача аналізу сечі відбувається вдома. Перед походом до туалету необхідно обов'язково виконати гігіну статевих органів. Збирати сечу необхідно у стерильну тару – її можна отримати в лабораторії або самостійно придбати в аптеці.
 6. Забір матеріалу на аналізи з ротоглотки або носоглотки потребує не тільки утримання від їжі, паління та рідини, але й відмова від будь-яких місцевих лікарських засобів, а також чищення зубів чи полоскання ротової порожнини.
 7. Перед визначенням глюкози в крові, за добу, необхідно відмовитись від вживання надмірної кількості солодкого, газованих напоїв та хлібно-макаранних виробів. Ця їжа може підвищувати рівень глюкози в крові, що призведе до отримання не коректних результатів дослідження. 
 8. Перед забором крові на дослідження не потрібно відмовлятись від ліків, прийом яких прописаний лікарем. Прийом лікарських засобів, які вживають разом із їжею необхідно відтермінувати на час після здачі аналізів.

Отримати більш детальну інформацію щодо аналізів, їх вартості та способу отримання результатів можна за телефоном, що вказаний у верхній частині сайту. Представники лабораторії «МеДіС» підкажуть актуальність аналізів, основні правила підготовки та терміни виконання досліджень.

 

 

МеДіС - Твоя Лабораторія!