Групи аналізів

Літій (виконується в Німеччині)

Ціна: 275.00 грн
Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Літій широко використовують при лікуванні маніакально-депресивного психозу. При введенні у вигляді карбонату літію, він повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті; пікові рівні в сироватці виявляються через 2-4 години після перорального прийому дози. Період напіввиведення в сироватці становить 48-72 години, виведення здійснюється через нирки. Зниження функції нирок може продовжити час виведення. Літій діє за рахунок збільшення поглинання нейромедіаторів, що проявляється седативною дією на центральну нервову систему.


Відхилення від норми

Підвищення рівня літію свідчить про інтоксикацію. Ранні симптоми інтоксикації включають апатію, млявість, сонливість, летаргію, проблеми з мовою, нерегулярний тремор, міоклонічні судоми, м'язову слабкість та атаксію.


Коли призначають?

Концентрація літію в сироватці крові в основному оцінюється для забезпечення дотримання правильності дозування і для того, щоб уникнути токсичності.


Рекомендації

Дане дослідження необхідно проводити при застосуванні припарату літію.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку