Літій (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Літій широко використовують при лікуванні маніакально-депресивного психозу. При введенні у вигляді карбонату літію, він повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті; пікові рівні в сироватці виявляються через 2-4 години після перорального прийому дози. Період напіввиведення в сироватці становить 48-72 години, виведення здійснюється через нирки. Зниження функції нирок може продовжити час виведення. Літій діє за рахунок збільшення поглинання нейромедіаторів, що проявляється седативною дією на центральну нервову систему.

Відхилення від норми

Підвищення рівня літію свідчить про інтоксикацію. Ранні симптоми інтоксикації включають апатію, млявість, сонливість, летаргію, проблеми з мовою, нерегулярний тремор, міоклонічні судоми, м'язову слабкість та атаксію.

Коли призначають?

Концентрація літію в сироватці крові в основному оцінюється для забезпечення дотримання правильності дозування і для того, щоб уникнути токсичності.

Рекомендації

Дане дослідження необхідно проводити при застосуванні препаратів літію.

440 грнЦіна у відділенні
396 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку